SBT12VMPC
Артикул производителя:
SBT12VMPC
Краткое описание:
BUZZER PIEZO 44.45MM TH
Current - Supply :
25mA
Frequency :
2.075kHz
Height - Seated (Max) :
0.551" (14.00mm)
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Size / Dimension :
1.750" Dia (44.45mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 9V, 10cm
Voltage Range :
9 ~ 12V