SBT12CMPC
- Артикул производителя:
- SBT12CMPC
- Производитель/Бренд:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 44.45MM TH
- Производитель :
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- cUL, UL
- Current - Supply :
- 25mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Repeating every 7.5 Sec
- Frequency :
- 2.075kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.551" (14.00mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Pulse, Medium
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 65°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Medical
- Size / Dimension :
- 1.750" Dia (44.45mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 9V, 10cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- PC Pins
- Voltage - Rated :
- Voltage Range :
- 9 ~ 12V