Y0007107R790B0L
- Артикул производителя:
- Y0007107R790B0L
- Краткое описание:
- RES 107.79 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
- Height - Seated (Max) :
- 0.336" (8.53mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.6W
- Resistance :
- 107.79 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±2ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%