SCE016LD3VC2S
- Артикул производителя:
- SCE016LD3VC2S
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
- Current - Supply :
- 40mA
- Duration :
- 10 PPS
- Frequency :
- 2.9kHz
- Height - Seated (Max) :
- 1.399" (35.54mm)
- Operating Mode :
- Pulse, Fast
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 1.687" Dia (42.85mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 6V, 61cm
- Termination :
- Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm), Wire Leads
- Voltage - Rated :
- Voltage Range :
- 6 ~ 16V