250R05L1R1AV4T
Артикул производителя:
250R05L1R1AV4T
Производитель/Бренд:
Johanson Technology Inc.
Краткое описание:
CAP CER 1.1PF 25V NP0 0201
Производитель :
Johanson Technology Inc.
Категория товара :
Ceramic Capacitors
Applications :
RF, Microwave, High Frequency
Capacitance :
1.1 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Thickness (Max) :
0.013" (0.33mm)
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
25V