MSE28MPS1S
- Артикул производителя:
- MSE28MPS1S
- Current - Supply :
- 50mA
- Duration :
- 1 PPS
- Frequency :
- 3.9kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.535" (13.60mm)
- Operating Mode :
- Pulse, Short
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Ratings :
- Washable
- Size / Dimension :
- 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 75dB @ 20V, 30cm
- Voltage Range :
- 20 ~ 28V