2220J2K00101JCT
Артикул производителя:
2220J2K00101JCT
Производитель/Бренд:
Knowles Syfer
Краткое описание:
CAP CER 100PF 2KV C0G/NP0 2220
Производитель :
Knowles Syfer
Категория товара :
Ceramic Capacitors
Applications :
General Purpose
Capacitance :
100 pF
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2220 (5750 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0 (1B)
Thickness (Max) :
0.098" (2.50mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
2000V (2kV)