KTS250B226M55N0T00
- Артикул производителя:
- KTS250B226M55N0T00
- Краткое описание:
- CAP CER 22UF 25V X7R 2220
- Capacitance :
- 22 µF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
- Thickness (Max) :
- 0.110" (2.80mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 25V