KTS500B685M43N0T00
- Артикул производителя:
- KTS500B685M43N0T00
- Краткое описание:
- CAP CER 6.8UF 50V X7R 1812
- Capacitance :
- 6.8 µF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Thickness (Max) :
- 0.110" (2.80mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50V