KHS17AJB-AX-6K8AA
- Артикул производителя:
- KHS17AJB-AX-6K8AA
- Краткое описание:
- FIBREGLASS CORE CERAMIC CASE 17W
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Power (Watts) :
- 17W
- Resistance :
- 6.8 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%