KNC500FB-AX-R047AA
- Артикул производителя:
- KNC500FB-AX-R047AA
- Производитель/Бренд:
- Vitrohm
- Краткое описание:
- CURRENT SENSOR CERAMIC CASE 5W 1
- Производитель :
- Vitrohm
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Ceramic
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 5W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 47 mOhms
- Size / Dimension :
- 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- Tolerance :
- ±1%