KNC600JB-AX-R039AA
- Артикул производителя:
- KNC600JB-AX-R039AA
- Краткое описание:
- CURRENT SENSOR CERAMIC CASE 6W 5
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 250°C
- Power (Watts) :
- 6W
- Resistance :
- 39 mOhms
- Size / Dimension :
- 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
- Tolerance :
- ±5%