KHS10AJB-AX-47RAA
- Артикул производителя:
- KHS10AJB-AX-47RAA
- Краткое описание:
- FIBREGLASS CORE CERAMIC CASE 10W
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Power (Watts) :
- 10W
- Resistance :
- 47 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
- Temperature Coefficient :
- -80/ +40ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%