KHS400JB-AX-1K2AA
- Артикул производителя:
- KHS400JB-AX-1K2AA
- Краткое описание:
- FIBREGLASS CORE CERAMIC CASE 4W
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Power (Watts) :
- 4W
- Resistance :
- 1.2 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%