KHS500JB-AX-100RAA
- Артикул производителя:
- KHS500JB-AX-100RAA
- Производитель/Бренд:
- Vitrohm
- Краткое описание:
- FIBREGLASS CORE CERAMIC CASE 5W
- Производитель :
- Vitrohm
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 5W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 100 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- -80/ +40ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%