KHS500JB-AX-10RAA
- Артикул производителя:
- KHS500JB-AX-10RAA
- Краткое описание:
- FIBREGLASS CORE CERAMIC CASE 5W
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Power (Watts) :
- 5W
- Resistance :
- 10 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
- Temperature Coefficient :
- -80/ +40ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%