251R14S1R1BV4T
- Артикул производителя:
- 251R14S1R1BV4T
- Краткое описание:
- CAP CER 1.1PF 250V C0G/NP0 0603
- Capacitance :
- 1.1 pF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm)
- Thickness (Max) :
- 0.035" (0.89mm)
- Tolerance :
- ±0.1pF
- Voltage - Rated :
- 250V