CRF300JT-73-100RUL
- Артикул производителя:
- CRF300JT-73-100RUL
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Power (Watts) :
- 3W
- Resistance :
- 100 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.236" Dia x 0.496" L (6.00mm x 12.60mm)
- Temperature Coefficient :
- -70/ +170ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%