CRF110JT-52-39RUL
- Артикул производителя:
- CRF110JT-52-39RUL
- Производитель/Бренд:
- Vitrohm
- Краткое описание:
- SAFETY WIREWOUND CERAMIC CORE CO
- Производитель :
- Vitrohm
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 1.1W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 39 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- -70/ +170ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%