CRF200JT-52-47RUL
- Артикул производителя:
- CRF200JT-52-47RUL
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 350°C
- Power (Watts) :
- 2W
- Resistance :
- 47 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.157" Dia x 0.382" L (4.00mm x 9.70mm)
- Temperature Coefficient :
- -70/ +170ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%