HVLR3908F200MK9
- Артикул производителя:
- HVLR3908F200MK9
- Краткое описание:
- 200 MOHMS, 10000V MAX, 3W, 1%, 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C
- Power (Watts) :
- 3W
- Resistance :
- 200 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.315" Dia x 1.535" L (8.00mm x 39.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%