HVLR5208F10M0K9
- Артикул производителя:
- HVLR5208F10M0K9
- Краткое описание:
- 10 MOHMS, 7071V MAX, 5W, 1%, 100
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C
- Power (Watts) :
- 5W
- Resistance :
- 10 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%