TR15G100MFNES
- Артикул производителя:
- TR15G100MFNES
- Производитель/Бренд:
- Vishay Techno
- Краткое описание:
- 100 MOHMS 1% 1.5W THROUGH HOLE R
- Производитель :
- Vishay Techno
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Thick Film
- Failure Rate :
- Features :
- High Voltage
- Height - Seated (Max) :
- 0.385" (9.78mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Radial
- Power (Watts) :
- 1.5W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 100 MOhms
- Size / Dimension :
- 1.500" L x 0.125" W (38.10mm x 3.18mm)
- Supplier Device Package :
- Radial
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%