TR10F80M0FNES
- Артикул производителя:
- TR10F80M0FNES
- Краткое описание:
- 80 MOHMS 1% 1.0W THROUGH HOLE RE
- Height - Seated (Max) :
- 0.385" (9.78mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 80 MOhms
- Size / Dimension :
- 1.000" L x 0.125" W (25.40mm x 3.18mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%