MHR0624SA506F70
- Артикул производителя:
- MHR0624SA506F70
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- RES 50M OHM 1% 1.6W RADIAL
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Thick Film
- Failure Rate :
- Features :
- High Voltage
- Height - Seated (Max) :
- 0.354" (9.00mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Radial
- Power (Watts) :
- 1.6W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 50 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.996" L x 0.098" W (25.30mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- Tolerance :
- ±1%