MHR0424SA106F70
- Артикул производителя:
- MHR0424SA106F70
- Краткое описание:
- RES 10M OHM 1% 1.4W RADIAL
- Height - Seated (Max) :
- 0.256" (6.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 1.4W
- Resistance :
- 10 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.996" L x 0.098" W (25.30mm x 2.50mm)
- Tolerance :
- ±1%