HVLR2505F100KK9
- Артикул производителя:
- HVLR2505F100KK9
- Производитель/Бренд:
- RESI
- Краткое описание:
- 100 KOHMS, 364V MAX, 1.2W, 1%, 1
- Производитель :
- RESI
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Thick Film
- Failure Rate :
- Features :
- High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 1.2W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.197" Dia x 1.000" L (5.00mm x 25.40mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%