HVLR2505F2M50K9
- Артикул производителя:
- HVLR2505F2M50K9
- Краткое описание:
- 2.5 MOHMS, 1732V MAX, 1.2W, 1%,
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C
- Power (Watts) :
- 1.2W
- Resistance :
- 2.5 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.197" Dia x 1.000" L (5.00mm x 25.40mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%