HVLR2505F20M0K9
- Артикул производителя:
- HVLR2505F20M0K9
- Краткое описание:
- 20 MOHMS, 4898V MAX, 1.2W, 1%, 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C
- Power (Watts) :
- 1.2W
- Resistance :
- 20 MOhms
- Size / Dimension :
- 0.197" Dia x 1.000" L (5.00mm x 25.40mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%