VR25000001303JR500
- Артикул производителя:
- VR25000001303JR500
- Производитель/Бренд:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- Краткое описание:
- RES 130 KOHM 1/4W 5% AXIAL
- Производитель :
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Metal Film
- Failure Rate :
- Features :
- Automotive AEC-Q200, High Voltage, Pulse Withstanding
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 130 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%