PWR220T-20-7R50F
- Артикул производителя:
- PWR220T-20-7R50F
- Краткое описание:
- RES 7.5 OHM 1% 20W TO220-2
- Height - Seated (Max) :
- 0.575" (14.60mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- TO-220-2, Variant
- Power (Watts) :
- 20W
- Resistance :
- 7.5 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%