CFS1/4CT52R104J
- Артикул производителя:
- CFS1/4CT52R104J
- Краткое описание:
- RES 100K OHM 5% 1/4W AXIAL
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
- Temperature Coefficient :
- 0/ -700ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%