PWR221T-30-1R00F
- Артикул производителя:
- PWR221T-30-1R00F
- Краткое описание:
- RES 1 OHM 1% 30W TO220-2
- Height - Seated (Max) :
- 0.760" (19.30mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Package / Case :
- TO-220-2 Full Pack
- Power (Watts) :
- 30W
- Resistance :
- 1 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%