MP930-27.0-1%
- Артикул производителя:
- MP930-27.0-1%
- Краткое описание:
- RES 27 OHM 1% 30W TO220
- Height - Seated (Max) :
- 0.650" (16.52mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 30W
- Resistance :
- 27 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
- Temperature Coefficient :
- -20/ +80ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%