MP915-200-1%
- Артикул производителя:
- MP915-200-1%
- Производитель/Бренд:
- Caddock Electronics Inc.
- Краткое описание:
- RES 200 OHM 1% 15W TO126
- Производитель :
- Caddock Electronics Inc.
- Категория товара :
- Through Hole Resistors
- Composition :
- Thick Film
- Failure Rate :
- Features :
- Moisture Resistant, Non-Inductive
- Height - Seated (Max) :
- 0.450" (11.44mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- TO-126-2
- Power (Watts) :
- 15W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 200 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
- Supplier Device Package :
- TO-126
- Temperature Coefficient :
- -20/ +80ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%