ERA-S15J120V
- Артикул производителя:
- ERA-S15J120V
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- RES TEMP SENS 12 OHM 5% 1/10W
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Specialized Resistors
- Applications :
- Temperature Correction Circuits
- Composition :
- Metal Film
- Impedance :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Power (Watts) :
- 0.1W, 1/10W
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance :
- 12 Ohms
- Temperature Coefficient :
- 1500ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%