GW13J20K0E
- Артикул производителя:
- GW13J20K0E
- Производитель/Бренд:
- Ohmite
- Краткое описание:
- RES CAP BLEEDER 20K OHM 5% 13W
- Производитель :
- Ohmite
- Категория товара :
- Specialized Resistors
- Applications :
- Capacitor Discharge
- Composition :
- Wirewound
- Impedance :
- Mounting Type :
- Capacitor, 31.8mm Pitch
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Power (Watts) :
- 13W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 20 kOhms
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%