RAVF168DFT24R9
- Артикул производителя:
- RAVF168DFT24R9
- Краткое описание:
- RES ARRAY, 24.9 ohm, 1%, 0603x8,
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Number of Pins :
- 16
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1606, Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 63mW
- Resistance (Ohms) :
- 24.9
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 1506
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%