RT134B7TR13
Артикул производителя:
RT134B7TR13
Производитель/Бренд:
CTS Electrocomponents
Краткое описание:
RESISTOR NETWORK SMD BGA
Производитель :
CTS Electrocomponents
Категория товара :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
Circuit Type :
Dual Terminator
Height - Seated (Max) :
0.053" (1.34mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
24
Number of Resistors :
16
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
24-LBGA
Power Per Element :
50mW
Product Status :
Obsolete
Resistance (Ohms) :
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
24-BGA (8x3)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%