CRA12E0834K53FTR
- Артикул производителя:
- CRA12E0834K53FTR
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 4.53K OHM 2012
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 2012, Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 125mW
- Resistance (Ohms) :
- 4.53k
- Size / Dimension :
- 0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%