CRA06S08331K6FTA
- Артикул производителя:
- CRA06S08331K6FTA
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 31.6K OHM 1206
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Number of Pins :
- 8
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 31.6k
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%