CRA06S04346R4FTA
Артикул производителя:
CRA06S04346R4FTA
Производитель/Бренд:
Vishay Dale
Краткое описание:
RES ARRAY 2 RES 46.4 OHM 0606
Производитель :
Vishay Dale
Категория товара :
Resistor Networks, Arrays
Applications :
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0606, Convex
Power Per Element :
62.5mW
Product Status :
Obsolete
Resistance (Ohms) :
46.4
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%