CRA06E08322R1FTA
- Артикул производителя:
- CRA06E08322R1FTA
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 22.1 OHM 1206
- Производитель :
- Vishay Dale
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 8
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance (Ohms) :
- 22.1
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%