SIL07E471J
- Артикул производителя:
- SIL07E471J
- Производитель/Бренд:
- TE Application Tooling
- Краткое описание:
- RES ARRAY 6 RES 470 OHM 7SIP
- Производитель :
- TE Application Tooling
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Bussed
- Height - Seated (Max) :
- 0.200" (5.08mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Pins :
- 7
- Number of Resistors :
- 6
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 7-SIP
- Power Per Element :
- 200mW
- Product Status :
- Active
- Resistance (Ohms) :
- 470
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.700" L x 0.098" W (17.78mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%