RACF164DGT100R
- Артикул производителя:
- RACF164DGT100R
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
- Height - Seated (Max) :
- 0.030" (0.75mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Resistance (Ohms) :
- 100
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±2%