MNR14E0APJ103
- Артикул производителя:
- MNR14E0APJ103
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0603
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Automotive AEC-Q200
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 8
- Number of Resistors :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Resistance (Ohms) :
- 10k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%