MNR32J0ABJ271
- Артикул производителя:
- MNR32J0ABJ271
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 270 OHM 1210
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.65mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 125mW
- Resistance (Ohms) :
- 270
- Size / Dimension :
- 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%