MNR32J0ABJ102
- Артикул производителя:
- MNR32J0ABJ102
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 1K OHM 1210
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Automotive AEC-Q200
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.026" (0.65mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 4
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1210, Convex, Long Side Terminals
- Power Per Element :
- 125mW
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Resistance (Ohms) :
- 1k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%