EXB-V4V8R2JV
- Артикул производителя:
- EXB-V4V8R2JV
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 8.2 OHM 0606
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Power Per Element :
- 62.5mW
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance (Ohms) :
- 8.2
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%