744C043104JTR
- Артикул производителя:
- 744C043104JTR
- Производитель/Бренд:
- CTS Electrocomponents
- Краткое описание:
- RES ARRAY 2 RES 100K OHM 1210
- Производитель :
- CTS Electrocomponents
- Категория товара :
- Resistor Networks, Arrays
- Applications :
- Circuit Type :
- Isolated
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Pins :
- 4
- Number of Resistors :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric), Concave
- Power Per Element :
- 125mW
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance (Ohms) :
- 100k
- Resistor Matching Ratio :
- Resistor-Ratio-Drift :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- ±200ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%